09913545658  (۹تا۱۸)۰۲۱۹۱۰۳۵۰۱۴

عضویت باشگاه انقلاب

"خاطرات زیبا" برای مشترکین خود که دارای کارت گردشگری خاطرات زیبا هستند علاوه بر ارایه خدمات سفر و گردشگری، امکان "عضویت در باشگاه انقلاب" را نیز فراهم نموده است.

شادابی و نشاطی که از سفرهای تفریحی، ورزش و پیاده ­روی در محیط های پر انرژی به دست می آوریم به سرزندگی و خلاقیت ما می‌افزاید.

جاده تندرستی و سایر امکاناتِ مجموعه باشگاه انقلاب همراه با هوای دلپذیر و فضای سبز آن، و همچنین شور و نشاط ورزشکاران، انگیزه ورزش و تندرستی را دو چندان می‌کند تا ساعات لذت بخشی را تجربه کنیم.

ما توصیه به سفرهای ضروری داریم ولی طولانی شدن شرایط کنونی ایجاب می‌کند که بیش از پیش به تندرستی و حفظ روحیه خود و همکارانمان بها دهیم. با امید به روزهای خوب پیشِ رو blush

مشاهده تور مجازي جاده تندرستي باشگاه انقلاب

برای کسب اطلاعات کاملتر از مجموعه ورزشی انقلاب لطفا بر لینک زیر کیلیک نمایید

مشاهده وبسایت مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب

مراحل ثبت نام عضویت یکساله باشگاه انقلاب:

 

شرایط استفاده:

- لطفا شرایط استفاده را به دقت مطالعه کنید. 

- لطفا چنانچه در حال حاضر عضو باشگاه انقلاب هستید شماره عضویت خود را به پشتیبانی اعلام نمایید.

- در صورت مغایرت شرایط شما با بندهای قسمت شرایط استفاده، امکان کنسلی و عودت وجه وجود ندارد.

- پذیرش موارد قید شده در آیین نامه عضویت باشگاه انقلاب (مراجعه به سایت باشگاه)

- جهت ورود افراد بالای 7 سال داشتن کارت عضویت الزامی است.

- ورود به باشگاه انقلاب بدون کارت عضویت امکان پذیر نیست.

- شرکت خاطرات زیبا هیچگونه مسئولیتی در قبال نقص مدارک تحویلی مشتری ندارد.

- برای اطلاع از زمان دریافت کارت خود با باشگاه انقلاب هماهنگی کنید.

- پرداخت هزینه از محل اعتبار کارت خاطرات زیبا ممکن است و چنانچه باقیمانده اعتبار شما کمتر از هزینه اشتراک باشد می توانید مابه‌تفاوت را با کارت بانکی پرداخت نمایید.

- علاوه بر دارنده کارت خاطرات زیبا امکان خرید برای سایر اعضا خانواده نیز ممکن است.

در صورت خرید مستقیم از باشگاه انقلاب امکان استفاده از اعتبار کارت خاطرات زیبا مقدور نیست.

نکات مهم در مورد ویژگیهای این عضویت:

- این شرایط عضویت به عنوان یک گزینه انتخابی در اختیار مشترکین و همراهان پیشین و کسانی که تا کنون با صبوری از سفر رفتن اجتناب کرده اند قرار دارد.

- سال های زیاد فعالیت مجموعه و خدمات مناسب قابل ارایه در آن توانسته اعضای زیادی را به خود جذب نماید در نتیجه برای راحتی و آرامش ایشان به ناچار محدودیت هایی را برای اشخاصی که عضو باشگاه نیستند ایجاد شده است که مجبورند برای هر بار ورود با صرف زمان در محل ورودی مجموعه اقدام به خرید بلیط ورودی برای نفرات و ورودیه پارکینگ نمایید.در زمان های پیک و عموما پنج شنبه ها و جمعه ها محدودیت تردد برای غیر اعضا وجود دارد و از ورود ایشان جلوگیری می شود.

- ورودی پارکینگ رایگان و بدون محدودیت تعدد تردد از ویژگی های عضویت است.

- عضویت سالانه در مجموعه انگیزه و محرکی است برای ورزش، نرمش و ارتقای تندرستی. سبب می شود شما زمان بیشتری در یکسال را به ورزش و سلامت جسم و روان اختصاص دهید. در غیر این صورت این هزینه برای یک یا دو جلسه در سال توجیه ندارد.

- البته در نظر داشته باشید برای استفاده از بخش های مختلف موجود در باشگاه انقلاب باید هزینه جداگانه بخش مورد نظر را پرداخت نمایید عضویت فقط شامل ورودی، پارکینگ و جاده تندرستی می شود.

- مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب که بزرگترین باشگاه خاورمیانه است پاسخگوی نیاز ورزشی و تندرستی سلایق مختلف از مبتدی تا خیلی حرفه ای است.

- وسعت زیاد مجموعه، تنوع امکانات، سالن های ورزشی متعدد، موقعیت جغرافیایی و سهولت دسترسی بر محبوبیت این مجموعه افزوده است تا پاتوق ورزشکاران حرفه ای و کسی که خواهان ورزش و تندرستی هستند شود.

لطفا جهت انجام ثبت نام بر لینک زیر کلیک نمایید. 

عضویت در مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب